Білоруська група AKUTE ў Одесі!
17 травня AKUTE у арт-пабі Шкаф, 20:00
Ціна: 50 грн.
Інфа: 0482 32 5017

AKUTE (Могильов, Білорусь). Стиль гурта самі музиканти визначають як «диско-декаданс». Мова текстів — білоруськая.

Гурт Akute був створений в 2008 році в Могильові. Музична складова колективу формувалась під впливом New Order, The Cure, Placebo, The Killers, Interpol. Тексти — під враженням від творів Азімова, Бредбері, Стругацьких та інших письменників-фантастів XX століття, у поєднанні з поетичним шармом білоруської мови.
Дебютний альбом «дівчинки і космос» вийшов у червні 2011 року. Диск потрапив в число кращих альбомів року за версією порталу Experty.by, а група перемогла у номінації «Прорив року» на нагородженні «Рок-коронація».

Другий альбом «Не існує» з’явився в квітні 2012 — визнання критиків і преси на цей раз матеріалізувалися в успішних сольних концертах в Мінську та регіонах. Восени Akute виступили в Мінську перед Placebo (вибирали самі британці), де отримали дуже теплий прийом від публіки і позитивні відгуки від преси.

В кінці року група зібрав понад 800 глядачів на сольному концерті в мінському клубі Re: Public. За підсумками 2012 група Akute і альбом «Не існує» були відзначені рядом титулів на всіх незалежних музичних нагородах.
У квітні 2013 відбулася прем’єра концертної програми «Як на долоні», названій на честь однієї з пісень легендарної білоруської рок-групи Ulis. З нею музиканти успішно проїхали перший повноцінний тур по обласних центрах Білорусі. Після група виступала на численних фестивалях, в тому числі «Міст» (Білорусь), Basowiszcza (Польща), Galapagai (Литва), Vilnius Music Week (Литва).

Вже через рік у квітні 2014 вийшов останній, на даний момент, повноформатний альбом Akute «Реальність і сни», який самі музиканти характеризують як «свою найвірнішу роботу».

Ждем вас по адресу:
Греческая, 32
Тел. Бесплатного бронирования столов: (0482) 32-50-78 (с 17.00)
Вход — 50 грн.
FC/DC 18+
Если вы в 22 или 25 выглядите на 17 -это хорошо,что у вас вечная молодость. Но прихватите с собой документы подтверждающие возраст.