Postman – сольний акустичний проект вокаліста української інді-групи 5 Vymir Kostiantyn Pochtar. У супроводі акустичної гітари і гармоніки Postman розповідає історії, що трапляються з ним і навколо нього, торкаючись суспільних тем, політики, стосунків між людьми і любові до рідного міста, та надихаючись Бобом Діланом, Девідом Кросбі і Ніком Дрейком, американським фольком, музикою 60-х. Його творчість просочена ідеями панування миру і любові, і водночас нерозривно пов’язана із сучасним українським соціумом, який важко переживає зміни, що виявились невідворотними.

Дебютний ЕР «Бали і Кораблі» вийшов восени 2015 і повністю складався з україномовних композицій. За підсумками порталу cultprostir.ua однойменний трек «Бали і Кораблі» потрапив у ТОП-100 кращих українських пісень 2015 року, а сам ЕР – у ТОП-25 кращих українських альбомів року за версією музичного журналу comma.com.ua.

У липні 2016 вийшов повноформатний альбом “Context”, в якому, окрім звичних фолькових мотивів, стає ще більше гостросоціальної лірики, що нерозривно поєднується із піснями про любов у різних її проявах. Міжнародна музична платформа Beehype внесла “Context” у ТОП-10 кращих українських альбомів 2016 року. Він складається з двох різних, але рівних частин – англомовної і україномовної. Протягом 2016 було відіграно більше 50 концертів у рамках презентації альбому в Україні, Словаччині, Польщі, Латвії, Литві і Чехії. У лютому 2017 року виступ Postman відкривав київський концерт Warhaus – сольного проекту Маартена Девольдере із Balthazar.

Влітку 2017 Postman повертається з англомовним міні-альбомом і новими концертами.

Postman online:
https://soundcloud.com/postmanplays
https://www.facebook.com/postmansings
“Stage 13” live:
https://www.youtube.com/watch?v=hIiCteZXvPA
https://www.youtube.com/watch?v=5rEwlOZbpBs
Muzmapa live:
https://www.youtube.com/watch?v=xu2Bbng-Wfw